about
Kamera, akcja!

Identyfikacja Firm
| video

30sekund, którymi możesz się pochwalić

Skuteczna reklama dla firm? To my! Specjaliści w produkcji filmów reklamowych, spotów i filmów promocyjnych. Nasze produkcje opierają się na oryginalnych, często odważnych pomysłach i przede wszystkim dobrze opracowanej koncepcji. Chcemy, aby Twoja marka, produkt czy usługa zostały zaprezentowane z jak najlepszej strony. Tworzymy reklamy dla klientów z różnych branż, przez to mających różne cele biznesowe.

Każdy projekt wymaga kreatywnego i twórczego myślenia, dlatego stworzyliśmy zespół, któremu ufamy i któremu Ty też możesz zaufać. Tym samym, będziemy współpracować z Tobą na każdym etapie produkcji, biorąc pod uwagę Twoje wskazówki. Final Render musi być torpeda! Jeśli chodzi o promocję - czy wiesz gdzie się reklamować? W związku z tym, wyprzedzając Twoje pytanie, odpowiedź brzmi : Tak. Tak, pomożemy Ci promować gotowy film, wybierając marketing internetowy.

+550

zrealizowanych produkcji

+390

zadowolonych klientów

Nasze realizacje
formy reklamy

MARKETING W FORMIE FILMU. TO DZIAŁA.

Skuteczna reklama dla firm, to rzecz jasna nieodłączny element każdej strategii marketingowej. Sprawdź szczegóły oferty, po to, aby wybrać pakiet, który spełni Twoje oczekiwania.

SPOTY RADIOWE

Realizujemy 30-sekundowy materiał audio. Niebanalne teksty i profesjonalni lektorzy. Kampanie we wszystkich ogólnopolskich rozgłośniach radiowych.

więcej

FILMY PROMOCYJNE

Najczęściej wybierana forma reklamy. Film promocyjny z lektorem realizowany ze stockowego materiału video. Gwarancja stałej ceny i bezterminowa licencja.

więcej

FILMY REKLAMOWE

Film nagrywany przez naszych filmowców. Oryginalny scenariusz i kompleksowa obsługa planu zdjęciowego. Indywidualna wycena zakresu prac.

więcej

NAGRANIA LEKTORSKIE

Charakterystyczne i wyjątkowe głosy. Lektorzy stacji Canal+, lektorzy dubbingowi i filmowi. Profesjonalne nagranie w studio wraz z obróbką dźwięku. Krótki czas realizacji.

więcej
Identyfikacja firm Video

Poznaj nasz team

Agnieszka Kuśmierczyk
CEO
Bartosz Kuśmierczyk
CEO | Lektor
Piotr Konarski
- Obrazek -
Kamil Jaros
- Brzmienie -
Marek Dutka
- Dźwięk -
Marek Dębniak
- Dźwięk -

4 connection

gdzie się reklamować?

To połączenie 4 najważniejszych usług budujących marketing . Skuteczna reklama dla firm, kampanie reklamowe w social mediach, w radio i telewizji. Zajmujemy się również marketingiem internetowym. Przedstawiasz nam informację o grupie docelowej odbiorców, zasięgu działalności i obszarach promocji. My proponujemy odpowiednią formę marketingu, która będzie najskuteczniejsza i przyniesie Ci wymierne korzyści.

więcej
przykładowe realizacje

filmy promocyjne

Zobacz Film

SKYVOLT

odnawialne źródła energii

Zobacz Film

Ling Partner

szkoła językowa

Zobacz Film

E-WYPOŻYCZALNIA

wypożyczalnia elektronarzędzi

Zobacz Film

AQUA SYSTEM

uzdatnianie wody

Zobacz Film

ECO SYNERGIA

odnawialne źródła energii

Zobacz Film

YAY MY DAY

sklep internetowy

JAK TWORZYMY?

produkcja KROK PO KROKU

ZAKRES PRAC

Należy pamiętać, że każda forma reklamy wymaga zaplanowania odpowiednich działań. Krótko mówiąc, to czas na rozmowę z klientem, a następnie analizę wszystkich elementów produkcji

 • Zakres czynności
 • Ustalenie budżetu
 • Gromadzenie informacji
więcej
ZARYS KONCEPCJI

Tak naprawdę, to tu powstaje plan, który przeprowadzi nas w efekcie przez wszystkie etapy produkcji. Najpierw jednak robimy dokładny research Twojej firmy i selekcjonujemy zebrane informacje.

 • Research firmy
 • Ramowy plan produkcji
 • Przygotowanie planu zdjęciowego
więcej
PREPRODUKCJA

Przechodząc do kolejnego etapu, tworzymy poszczególne elementy produkcji, które muszą zostać zakończone przed realizacją filmu. Co powstaje na etapie preprodukcji?

 • Tekst reklamowych
 • Ścieżka dźwiękowa
 • Nagranie lektorskie
więcej
Produkcja

W zależności od wybranej formy reklamy, produkcję ostatecznie dzielimy na: pracę na planie zdjęciowym i montaż filmu lub montaż stockowego materiału video. Na koniec dodajemy do filmu udźwiękowienie i efekty audiowizualne.

 • Nagranie ujęć
 • Montaż filmu
 • Udźwiękowienie filmu
więcej
Promocja

Podsumowując, skuteczna reklama video jest niezbędnym elementem budującym udany marketing. Na dodatek przyniesie Twojej firmie korzyści w postaci wzrostu potencjalnych klientów, promocji marki i zwiększenia przychodów. Gdzie się reklamować? Tworzymy kampanie telewizyjne, radiowe oraz kampanie w social mediach i na YouTube. Innymi słowy działamy na wszystkich dostępnych polach emisji. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.4connection.pl.

 • Telewizja
 • Radio
 • Social Media
więcej

FIRMY PARTNERSKIE