reklama dla firm - FAQ

Reklama i jej termin realizacji jest zależny od formy, na jaką się decydujesz. Jeśli wybierzesz spot audio/radiowy lub film promocyjny, proces tworzenia rozpoczynamy w ciągu 3 dni od ustalenia zakresu prac. Zredagowany tekst reklamowy zostaje wysłany do Twojej akceptacji. W przypadku, gdy tekst nie wymaga korekty, rozpoczynamy kolejny etap tworzenia – nagrania lektorskie i udźwiękowienie materiału. Tu kończy się produkcja spotu audio/radiowego. CZAS REALIZACJI SPOTU AUDIO/RADIOWEGO – od 5 do 7 dni. Film promocyjny wymaga jeszcze jednego kroku – selekcja i montaż ujęć. Czas realizacji filmu promocyjnego – od 7 do 10 dni. Wybierając film reklamowy, czas trwania produkcji uzgadniamy indywidualnie. Wpływa na to wiele czynników – napisanie scenariusza, ustalenie lub zbudowanie planu zdjęciowego, wybór aktorów, montaż scenografii. Końcowa wersja filmu powstaje zazwyczaj do 2 tygodni od dnia ustalenia zakresu prac. Ramy czasowe uwzględniają możliwość wprowadzania korekt tak, by wyprodukowana przez nas reklama byłą najlepszą wizytówką Twojej firmy.

Nie. Twoja reklama powstanie z wybranych ujęć stockowych lub nagra ją nasza ekipa filmowa. Jeśli dysponujesz materiałem wideo swojej firmy, w dobrej jakości i chcesz, aby umieścić go w filmie promocyjnym – zrobimy to! Przesyłasz go do nas, a my wybieramy najciekawsze ujęcia i obrabiamy tak, żeby było cacy!

Tak, jednak z pewnym zastrzeżeniem. Gdy zaakceptujesz tekst reklamowy i nie zgłosisz żadnych zastrzeżeń, rozpoczniemy nagrania lektorskie. Po ich ukończeniu nie ma już możliwości zmian w tekście. Taka sama zasada dotyczy również scenariusza filmu promocyjnego. Po zaakceptowaniu go możesz wprowadzić jedynie drobne korekty, niemające wpływu na zmianę fabuły. W przypadku kolejnego etapu – montażu filmu dopuszczamy 3 korekty wersji roboczej filmu.

Film promocyjny to film 15 lub 30-sekundowy z lektorem. Zawiera tekst reklamowy, nagranie lektorskie, udźwiękowienie i montaż filmu. Film promocyjny realizowany jest w pełni z ujęć stockowych lub z ujęć stockowych połączonych z materiałem dostarczonym przez klienta. Cena produkcji zawiera bezterminową licencję na wszelkie pola emisji. Film reklamowy to film nagrywany przez nasz team od podstaw. Piszemy scenariusz, tekst reklamowy i wybieramy ścieżkę dźwiękową. Ustalamy plan zdjęciowy (siedziba firmy, studio filmowe lub plener), tworzymy scenografię i dobieramy odpowiednich aktorów. O prawidłowy przebieg harmonogramu pracy, nagrań i montażu zadba wybrany dla Ciebie koordynator. Będziesz mógł zgłosić do niego wszelkie zastrzeżenia i na bieżąco kontrolować działania ekipy filmowej.

Nie. Ceny ustalane są podczas omawiania z klientem zakresu prac. Koszt filmu promocyjnego różni się, w zależności od czasu trwania reklamy (15 lub 30 sekund). Wśród naszych klientów największą popularnością cieszy się PAKIET FILM, który z łatwością znajdziesz na naszej stronie, w zakładce CENNIK. Klikając, ZAMÓW masz gwarancję, że cena za reklamę się nie zmieni! Wycena filmu reklamowego ustalana jest indywidualnie, uwzględniając wielkość produkcji. Po analizie wszystkich elementów składających się na tę formy reklamy, przestawiona jest ostateczna kwota, która nie podlega zwiększeniu w trakcie realizacji filmu.

Nie. Wszystkie czynności związane z produkcją Twojego spotu lub filmu są wykonywane przez nasz zespół. To najlepsi specjaliści w swoim fachu. Ich doświadczenie, kreatywność i zaangażowanie przekłada się tym samym na efekt końcowy Twojej reklamy. Krótko mówiąc, ufamy ich umiejętnościom i pomysłom, a oni tworzą produkcje na najwyższym poziomie.

Oczywiście! Identyfikacja Firm stworzyła, bez watpienia, innowacyjną formułę dla firm czyli 4Connection. Czym jest 4Connection? To połączenie 4 najważniejszych usług marketingowych. Jednym słowem - tworzymy kampanie reklamowe w social mediach, w radio i telewizji. Zajmujemy się również marketingiem internetowym. Przedstawiasz nam informację o grupie docelowej odbiorców, zasięgu działalności i obszarach promocji, abyśmy mogli lepiej poznać Twoją firmę. My proponujemy odpowiednią formę marketingu, która będzie najskuteczniejsza i z pewnością przyniesie Ci wymierne korzyści. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.4connection.pl

    Pozostańmy w kontakcie

    Wyślij nam wiadomość
    FIRMY PARTNERSKIE