Etapy produkcji REKLAMY

ETAPY PRODUKCJI KROK PO KROKU

Tworząc film reklamowy lub promocyjny, musimy bardzo dokładnie zaplanować każdy etap produkcji reklamy. Co więcej, wymaga to od nas stworzenia harmonogramu prac, dzięki któremu sprawnie zrealizujemy film dla Twojej firmy. Jak wygląda proces kreowania filmu? Wielu z Was z pewnością nie zna odpowiedzi na to pytanie.  Poznaj wszystkie etapy produkcji reklamy, aby dowiedzieć się w jaki sposób pracuje nasz zespół. 

01.

Zakres prac

Pierwszy etap produkcji Twojej reklamy to ustalenie zakresu prac. Wiemy jaką formę filmu wybrałeś. Oznacza to, że teraz jest czas na zebranie informacji i rzeczową rozmowę. Na tym etapie poznajemy Twoje oczekiwania. Słuchamy uważnie tego, na czym Ci w szczególności zależy oraz jakie informacje koniecznie muszą zostać zawarte w filmie.

Film promocyjny Do ich produkcji zazwyczaj korzystamy z ujęć stockowych. Popularna na zachodzie forma 30-sekundowej reklamy z lektorem. Nie wymaga scenorysu, budowy planu zdjęciowego, zatrudniania aktorów i wszystkiego, co wiąże się z dodatkowym nakładem finansowym. W związku z tym, drastycznie zmniejsza to również czas produkcji.

Film reklamowy Produkcja reklam wymaga pełnej logistyki dni zdjęciowych. Ustalany jest budżet, który determinuje wielkość produkcji. Wspólnie wybieramy lektora, lokalizację, ustalamy harmonogram działań tak, by najlepiej zapewnić ich płynność. Ujęcia kręcone są w miejscu Twojej działalności, studio filmowym lub na specjalnie zaprojektowanym pod Twój film planie zdjęciowym.

02.

Zarys koncepcji

W naszej firmie zanosi się na burzę... mózgów. Dział produkcji odpowiedzialny za Twój projekt opracowuje plan, według którego poruszać będzie się aż do finalnej realizacji. Nieważne czy chodzi o krótki film reklamowy, czy film promocyjny. Tu zapadają decyzje, w którą stronę idziemy i w jakim stylu będziemy tworzyć. Cały team przeprowadza wnikliwy research Twojej strony internetowej oraz treści wrzucanych na social media.

03.

Preprodukcja

Na tym etapie powstaje tekst, dobierana jest ścieżka dźwiękowa. Wersję roboczą wysyłamy do Twojej akceptacji. Gdy ta nie wymaga poprawek, w naszym studio nagrywamy głos lektora. Tym samym zamykamy warstwę pisaną i dźwiękową. Zaczynamy pracę nad filmem dla Twojej firmy. Poruszamy się według wcześniej nakreślonego planu działania. Wszystko po to, by sama produkcja reklamy była przyjemną formalnością i finalnie nie wymagała żadnych poprawek. Może jedynie tych kosmetycznych.

04.

Produkcja

Tworzymy pierwszą wersję Twojego filmu. Z zebranych ujęć i gotowego dźwięku montujemy obraz. Nakładamy efekty audiowizualne. Reklama nabiera pełnego kształtu i gotowa jest do wysyłki. Zanim wyślemy ją do Twojej akceptacji, cała nasza ekipa również musi ją zaakceptować.

Film promocyjny Do ich produkcji zazwyczaj korzystamy z ujęć stockowych. Popularna na zachodzie forma 30-sekundowej reklamy z lektorem. Nie wymaga scenorysu, budowy planu zdjęciowego, zatrudniania aktorów i wszystkiego, co wiąże się z dodatkowym nakładem finansowym. Drastycznie zmniejsza to również czas produkcji.

Film reklamowy Wymaga pełnej logistyki dni zdjęciowych. Ustalany jest budżet, który determinuje wielkość produkcji Twojej reklamy. Wspólnie wybieramy lektora, lokalizację, ustalamy harmonogram działań tak, by najlepiej zapewnić ich płynność. Ujęcia kręcone są w miejscu Twojej działalności, studio filmowym lub na specjalnie zaprojektowanym pod Twój film planie zdjęciowym.

05.

Poprawki

Jeśli zachodzi taka potrzeba, informujesz nas o zmianach, które chcesz, abyśmy wprowadzili. Twoje pełne zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

06.

Promocja
pola emisji

Kończąc wszystkie etapy produkcji krok po kroku, finalizujemy całą pracę obu stron. Gotowy materiał publikujemy w serwisach YouTube, Facebook oraz na Instagramie! Jeśli zastanawiasz się nad dystrybucją filmu, tym jak go wykorzystać, trafić do większej liczby odbiorców, możemy pomóc Ci w promocji filmu, promocji Twojej firmy, za pomocą naszych usług marketingowych. Jeśli jesteś zainteresowany, daj nam znać lub zapoznaj się z naszą ofertą na www.4connection.pl

FIRMY PARTNERSKIE