films
Director

Realizacje

YAY MY DAY

  • 30 sekundowa produkcja
  • 21 styczeń 2021

O Firmie

Yay My Day ! Tak, tak , znacie nas doskonale, jako Pan Talerzyk. Dla Was zmieniliśmy się na lepsze! Jesteśmy pierwszym w Polsce sklepem GIFTS&PARTY. Skąd pomysł na własny sklep internetowy?

W życiu każdego dziecka jest wiele ważnych wydarzeń, które wymagają specjalnej oprawy. Pierwszą okazją do wspólnego świętowania z rodziną jest „roczek” Twojej pociechy. To niezapomniany dzień, pełen emocji, dlatego warto zadbać o odpowiedni wystrój domu lub ogrodu.

W jaki sposób najlepiej udekorować przyjęcie?

Po pierwsze, należy pomyśleć o wyjątkowej oprawie balonowej. Jest to absolutny “must have” każdego przyjęcia. Sprawdzi się zarówno na pierwszych, jak i każdych kolejnych urodzinach. Dzieciaki wprost uwielbiają kolorowe dekoracje balonowe, dlatego z pewnością nie może ich zabraknąć w dniu ich święta. Które z nich wybrać? Naszym zdaniem, najlepsze i najtrwalsze są foliowe balony, które można napełnić helem. W sklepie internetowym Yay My Day znajdziesz bogatą ofertę balonów foliowych np. cyfry, literki lub fantastyczne zestawy balonowe.

Kolejnym elementem wystroju przyjęcia urodzinowego są girlandy. Możesz je zawiesić w domu lub ozdobić nimi ogród. Kolorowe, świecące albo składające się z różnych elementów, z pewnością zachwycą wszystkich zebranych gości. Dla nieco starszych dzieci wspaniałą atrakcją i jednocześnie wyśmienitą dekoracją jest piniata. Co to jest piniata? To zabawka, wykonana z tektury, zazwyczaj wypełniona cukierkami. Piniatę może rozbijać jubilat lub wszystkie dzieci. W momencie, gdy zabawka pęka, dzieciaki zostają obsypane mnóstwem słodyczy.

Na przyjęciu urodzinowym nie może również zabraknąć papierowej zastawy. Yay My Day oferuje talerzyki, kubeczki, serwetki i wiele innych akcesoriów. W sklepie Yay My Day znajdziesz też wyjątkowe prezenty i zabawki. Bogactwo wzorów, najwyższa jakość materiałów i sprawdzeni producenci. Podaruj swojemu dziecku zabawki, które rozwijają zmysły i stymulują rozwój motoryczny.

Yay My Day –  usługi

Sklep internetowy Yay My Day oferuje oryginalne zabawki, artykuły niemowlęce oraz bajkowe dekoracje na każdą okazję. Sprawdź naszą kolekcję akcesoriów urodzinowych i stwórz wymarzone przyjęcie dla swojego dziecka.

  • dekoracje urodzinowe
  • prezenty i zabawki
  • ubranka i akcesoria
  • artykuły niemowlęce
  • wyposażenie pokoju dziecięcego

Szczegóły

Czas

30 sekund

Termin

7 dni

Tekst reklamowy

w cenie

Licencja

w cenie