films
Director

Realizacje

Ling Partner

 
  • 30 sekundowa produkcja
  • 21 styczeń 2021

O Firmie

Ling Partner – awangardowa szkoła językowa oraz biuro tłumaczeń z siedzibą we Wrocławiu.

Realizujemy zlecenia z całej Polski i zagranicy. Jesteśmy marką premium, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych i osób prywatnych.

Ling partner dla biznesu

Specjalizujemy się w szkoleniach językowych dla firm, które wpływają na wzrost umiejętności językowych pracowników i przełamują bariery w komunikacji międzynarodowej. Chcesz podnieść swoje kompetencje z zakresu języka obcego na poziomie biznesowym? Z myślą o Tobie i Twoich pracownikach uruchomiliśmy kursy języka specjalistycznego. Dzięki temu, każda kolejna rozmowa z klientem w innym języku, będzie przyjemnością. Co więcej, perfekcyjna znajomość języka obcego, daje możliwość poszerzenia zakresu swojej działalności na zagraniczne rynki. Kolejnym profilem działalności Ling Partner jest biuro tłumaczeń. Oferujemy tłumaczenia ustne, pisemne, specjalistyczne, uwierzytelnione, konsekutywne i symultaniczne, z gwarancją poufności. Jesteśmy ekspertem w zakresie tłumaczeń w języku koreańskim.

Ling partner dla osób prywatnych

Oferta Ling Partner jest skierowana nie tylko do klientów biznesowych, ale również do osób prywatnych. Organizujemy kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Praktykujemy nowoczesne metody nauczania, dopasowane do Twoich potrzeb i poziomu umiejętności. Krótko mówiąc, nauka języka staje się łatwa i przyjemna, a Ty – co najważniejsze –  w krótkim czasie widzisz już pierwsze efekty naszej współpracy.

ling partner – usługi

Oferujemy usługi językowe w całej Polsce. Jesteśmy skoncentrowani na podnoszeniu kompetencji językowych zarówno w firmach, jak i wśród osób prywatnych. Zatrudniamy profesjonalnych trenerów językowych, tłumaczy i lektorów, aby sprostać Twoim wymaganiom. Ciągle się rozwijamy, dzięki czemu jesteśmy firmą unlimitted. Zapewniamy nieograniczone możliwości współpracy, partnerskie relacje biznesowe, elastyczność i dynamikę działań i doskonałe wykształcenie trenerskie oraz językowe naszych pracowników.

  • kursy językowe dla firm
  • kursy językowe dla osób prywatnych
  • audyty językowe
  • tłumaczenia ustne, pisemne i uwierzytelnione
  • tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne

Szczegóły

Czas

30 sekund

Termin

7 dni

Tekst reklamowy

w cenie

Licencja

w cenie