films
Director

Realizacje

ECO SYNERGIA

 
  • 30 sekundowa produkcja
  • 21 styczeń 2021

O Firmie

Słońce to niewyczerpalne źródło energii odnawialnej. Owszem, wiele osób o tym wie, lecz nadal nie wszyscy z tego korzystają. Zacznijmy od tego, czym są odnawialne źródła energii? Mówiąc w skrócie to naturalne zasoby, źródła, których nie da się całkowicie wykorzystać. Dlaczego? Ponieważ zasoby te odnawiają się, bez wątpienia, w bardzo krótkim czasie. Korzystanie z OZE niesie ze sobą wiele korzyści, zarówno dla Ciebie, jak i środowiska naturalnego. Przejdź na odnawialne źródła energii i wytwarzaj prąd za darmo. 

Eco synergia Warszawa dla domu i firmy

Lider kompleksowych instalacji odnawialnych źródeł energii. Specjalizujemy się w energooszczędnych rozwiązaniach dla domu lub firmy na terenie Warszawy i okolic oraz na Pomorzu. Zapewniamy bezpłatny audyt, fachowe doradztwo, profesjonalny projekt, oraz montaż i serwis instalacji. Proponujemy nowoczesne metody wytwarzania energii elektrycznej, ogrzewania, chłodzenia i wentylacji budynku. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, związanych z odnawialnymi źródłami energii: fotowoltaika, pompy ciepła, systemy grzewcze (ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie grzejnikowe), klimakonwektory, a także rekuperacja, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Pomagamy w pozyskaniu dotacji na zakup i montaż instalacji przyjaznych dla środowiska – nawet do 100% zwrotu inwestycji. Skuteczne technologie i najwyższej jakości urządzenia od renomowanych producentów są gwarancją sprawnej i wydajnej instalacji na długie lata. Eco synergia Warszawa to zielona energia!

Jakie korzyści płyną z OZE?

Po pierwsze, korzystasz z energii przyjaznej środowisku, co ma niewątpliwie duży wpływ na przyszłość naszej planety. Kolejną zaletą jest fakt, że stajesz się niezależny energetycznie. Decydując się na OZE, nie musisz martwić się przerwami w dostawie prądu, ponieważ stajesz sie samowystarczalny. Warto również wspomnieć o korzyściach finansowych – skoro sam wytwarzasz prąd, nie płacisz za niego praktycznie ani złotówki! 

Nasze usługi

Eco Synergia Warszawa oferuje  kompleksowe usługi z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii. Wypróbuj ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania, które podniosą komfort Twojego życia. Postaw na niezależność energetyczną, bezpieczeństwo i oszczędność w Twoim portfelu.

  • fotowoltaika
  • pompy ciepła
  • systemy grzewcze
  • rekuperacja
  • klimakonwektory

Szczegóły

Czas

30 sekund

Termin

7 dni

Tekst reklamowy

w cenie

Licencja

w cenie