films
Director

Realizacje

AQUA SYSTEM

 
  • 30 sekundowa produkcja
  • 21 styczeń 2021

O Firmie

Dostarczanie odpowiedniej ilości płynów do organizmu to podstawa zdrowego trybu życia. Kupując wodę, zwykle nie zastanawiamy się nad jej jakością. Często sięgamy po tę, w plastikowych butelkach, która jest bardzo szkodliwa dla zdrowia. Alternatywą dla niezdrowej wody z plastiku są urządzenia, dzięki którym możesz pić krystalicznie czystą wodę, prosto z kranu.

Aqua system dla domu

Aqua System oferuje nowoczesne systemy uzdatniania, filtracji i dystrybucji wody. Nasze urządzenia doskonale sprawdzą się w domu lub firmie. Filtry do wody są bardzo wydajne, a jednocześnie kompaktowe, dlatego z pewnością możesz je zainstalować zarówno w domu, jak i w mieszkaniu. Pozwalają oczyścić wodę ze szkodliwych związków chemicznych, dzięki czemu możesz cieszyć się krystalicznie czystą wodą każdego dnia. Kolejną zaletą filtrów jest energooszczędność. Ze względu na zaawansowaną technologię, zużywają bardzo mało energii elektrycznej. Zapewniamy profesjonalny montaż, diagnostykę i serwis instalacji. Jesteśmy dystrybutorem najlepszej jakości urządzeń, od sprawdzonych producentów. Aqua System produkuje również dedykowane, szklane butelki. Nie zatruwaj swojego organizmu – powiedz stop butelkom z plastiku. Od dziś możesz mieć ze sobą zdrową, filtrowaną wodę, gdziekolwiek jesteś.

Aqua System dla HoReCa

Ze względu na to, że dostęp do zdrowej i czystej wody, powinniśmy mieć wszędzie,  Aqua System przygotował również w swojej ofercie  produkty przeznaczone dla sektora hotelarskiego i gastronomicznego. Szeroka gama dystrybutorów do wody oraz nalewaki do wody – woda zimna, gazowana i w temperaturze pokojowej.

Aqua system – oczyszczanie powietrza

Jesteśmy także wiodącym dystrybutorem urządzeń do oczyszczania i nawilżania powietrza. Dzięki nim pozbędziesz się smogu, kurzu, a co ważniejsze, również  bakterii, wirusów i alergenów w swoim otoczeniu.

Nasze usługi

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu uzdatniania, filtracji i dystrybucji wody oraz oczyszczania powietrza. Dzięki naszym produktom poprawisz jakość swojego życia, pozbędziesz się toksyn i drobnoustrojów unoszących się w powietrzu. W ofercie:

  • Filtry do wody
  • Zmiękczacze wody
  • Bezbutlowe dystrybutory wody
  • Saturatory do wody
  • Oczyszczacze powietrza

Szczegóły

Czas

30 sekund

Termin

7 dni

Tekst reklamowy

w cenie

Licencja

w cenie