films
Director

Realizacje

E-WYPOŻYCZALNIA

 
  • 30 sekundowa produkcja
  • 21 styczeń 2021

O Firmie

E-wypożyczalnia.com.pl – największa wypożyczalnia elektronarzędzi, narzędzi ręcznych i sprzętu budowlanego w Trójmieście. To wymarzone miejsce dla wielbicieli majsterkowania oraz dla właścicieli firm remontowo-budowlanych.

Zaplanowałeś remont mieszkania i brakuje Ci odpowiednich narzędzi? Wiesz, że sam potrafisz wykonać większość prac remontowych, jednak ciążące nad Tobą widmo zakupów potrzebnych urządzeń, skutecznie odsuwa Twoje plany na dalszą przyszłość. Ale właściwie, dlaczego masz rezygnować? Zastanów się, czy warto kupować nowe urządzenia, które często są bardzo drogie, a których używasz raz na kilka lat?  E-wypożyczalnia.com.pl ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. U nas wynajmiesz wszystko, dzięki czemu remont w domu będzie czystą przyjemnością, a Ty zaoszczędzisz niemałą sumę. Wybierz sprzęt, który będzie Ci potrzebny, zarezerwuj go w E-wypożyczalni i zwróć zaraz po skończonym remoncie.

E- wypożyczalnia zajmuje się nie tylko wynajmem sprzętu dla majsterkowiczów oraz firm remontowych. Krótko mówiąc, jesteśmy specjalistami od „nagłych przypadków”, dlatego naszą ofertę kierujemy również do firm. Raz na jakiś czas, nawet najlepsze urządzenie może ulec awarii, a Ty jesteś w samym środku remontu czy budowy u klienta. Posiadamy szeroki asortyment specjalistycznego sprzętu budowlanego, dlatego wystarczy jeden telefon i problem z głowy! Zapoznaj się pokrótce z zasadami najmu i zobacz, jakie to proste.

Jak wynająć sprzęt? Wybierasz urządzenie, którego potrzebujesz. Rezerwujesz je telefonicznie lub mailowo. Podpisujesz umowę najmu i  odbierasz sprzęt w siedzibie naszej firmy. Sam decydujesz, na jaki okres czasu chcesz wynająć narzędzia do remontu czy sprzęt budowlany. Czas wynajmu liczymy w dobach ( 24h) lub weekendowo – odbiór w piątek od godz. 12.00, zwrot w poniedziałek do godz. 12.00. Podsumowując, najwyższej klasy sprzęt remontowy i budowalny, możesz mieć od ręki.

E-wypożyczalnia –  usługi

E-wypożyczalnia to miejsce, w którym znajdziesz specjalistyczne urządzenia do pracy w domu, warsztacie czy firmie. Proste warunki najmu, najlepsze marki i szeroki wybór sprzętu. Działamy na terenie Trójmiasta i okolic.

  • elektronarzędzia
  • narzędzia ręczne
  • urządzenia czyszczące
  • urządzenia elektroniczne i laserowe

Szczegóły

Czas

30 sekund

Termin

7 dni

Tekst reklamowy

w cenie

Licencja

w cenie