films
Director

Realizacje

NASIONA DUKIEWICZ

 
  • 30 sekundowa produkcja
  • 21 styczeń 2021

O Firmie

Gospodarstwa nasienne Piotr i Bogusław Dukiewicz – producent kwalifikowanego materiału siewnego zbóż, roślin strączkowych i nasion na poplony. Jesteśmy firmą z tradycjami, dlatego na nasionach znamy się jak nikt! Jako przedsiębiorstwo rodzinne wiemy, jak ważne jest zaufanie w relacjach partnerskich, dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi plantatorami.  To sprawia, że nasiona, które kupujesz, są zawsze najwyższej jakości. Jakie korzyści wynikają  z zakupu certyfikowanych nasion? Po pierwsze, kwalifikowany materiał siewny jest gwarancją wyższych plonów o lepszej jakości. Dzięki temu nie musimy stosować dodatkowych nawozów, co jest zarówno bardziej ekonomiczne, jak i z pewnością znacznie zdrowsze. Oprócz tego certyfikowany materiał siewny ma też  inne zalety. Znamy  jego parametry, co bez wątpienia wpływa na późniejszą cenę skupu zboża. Możemy również określić precyzyjny siew, a także wyznaczyć cel, który osiągniemy stosując kwalifikowany materiał siewny. Gospodarstwo nasienne Piotr i Bogusław Dukiewicz oferuje zboża jare, zboża ozime oraz rośliny strączkowe.

Perspektywa rozwoju jest dla nas bardzo ważna, dlatego nieustannie dążymy do poszerzania wiedzy i podnoszenia kompetencji z zakresu nasiennictwa. Jesteśmy partnerem biznesowym wielu polskich gospodarstw rolnych.

Nasze usługi obejmują nie tylko produkcję i sprzedaż nasion, ale również doradztwo agrotechniczne. Udzielamy porad dotyczących wyboru odpowiedniego materiału siewnego w zależności warunków glebowych oraz potrzeb klienta. Naszym celem jest wprowadzanie na rynek nowych odmian i szerzenie wiedzy na ich temat. Rolnicy siejący nowe odmiany, z pewnością poprawią plony w swoim gospodarstwie oraz wyprzedzą konkurencję. Nie bójmy się zatem zmian! Nasiona Dukiewicz to również  niezawodne rozwiązania agrotechniczne, pomagające uzyskać wysokie plony, najlepszej jakości. Organizujemy też szkolenia dla rolników, na których przedstawiamy optymalizację rozwiązań dotyczących płodozmianu, odpowiedniego plonowania poprawy jakości gleby.

Nasiona Dukiewicz – usługi

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem kwalifikowanego materiału siewnego.

Zboża jare, zboża ozime, rośliny strączkowe i nasiona na poplony. Oferujemy wysoką jakość nasion w dobrej cenie. Produkujemy, sprzedajemy i prowadzimy doradztwo w zakresie optymalizacji upraw.

  • Zboża jare
  • Zboża ozime
  • Rośliny strączkowe
  • Nasiona na poplony
  • Doradztwo agrotechniczne

Szczegóły

Czas

30 sekund

Termin

7 dni

Tekst reklamowy

w cenie

Licencja

w cenie